Bir dünya markası haline gelen altus bağcılar’da, altus marka’yada servis hizmeti vermeye başlamıştır. Beyaz eşyada yeni olan altus siz değerli arçelik kullanıcılarına servis hizmeti vermeye devam etmektedir. İyi olduğumuz tek nokta aynı gün içinde servis hizmeti sunmamızdır. Teknisyenlerimiz yetkili belgeli, işinde profesyoneldir. Orijinal yedek parçalarımızla siz değerli altus kullanıcılarına garantili hizmet verebilme konusunda iyidir. Altus beyaz eşya servisi bağcılar’da merkez şubesindedir. Arçelik altus servisi olarak bir çok beyaz eşya ürünlerinizin tamirini, bakımını ve onarımını yapmaktadır.

Adres bilgilerinizi bırakıp arıza hakkında şikayetini bize bildirip servis hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizi tercih edip 0212 433 02 39 numaramızı arayabilirsiniz ve ayrıca iletişim bölümünden teknik bilgi alabilirsiniz. Adres olarak’ta size yakın olan firmamız özel servis hizmeti sunmaktayız. Altus bulaşık makinem çiziyor,altus çamaşır makinem su almıyor iyi yıkamıyor ve suyu boşaltmıyor, bağcılar altus servisi bir adım daha yakınınızda.
Altus bağcılar servisi olarak 7/24 servis ve işçilik imkanı sunmaktayız.

Bir çok konuda sizlere yardımcı olan firmamız ekiplerimiz sizlere daha kolay arıza çözümü sunmak için garantili hizmet sunmaktadır. Bir çok konuda ürün bilgisine sahip olan arkadaşlarımız aynı günde 2 saat aralığıyla servis ve işçilik sunmaktadır.