Arçelik küçükçekmece servisi sizlere en yakın konumda atakent mahalesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Beyaz eşya teknik servisinde yola çıkmış olan küçükçekmece arçelik servisi aynı gün içinde arıza çözüm garantisini sunmaktadır.

Yapılan işlemlere 1 yıl süre ile garanti vermektedir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek garantili güvenilir servis personelimizden hizmet almanızdır. Servisimiz gayet ekonomik işçilik garantisiyle yaşamış olduğunuz arızalarınızı bize bildirerek bölge servisiniz 2 saat arayla randevu verilmektedir.

Bir dünya markası haline gelen Arçelik beko altus küçükçekmece servisi 7/24 yetkili belgeli teknisyen ve ustalarımızla aynı gün içinde cihazlarınızın onarımını ve tamirini yaptırabilirsiniz. Arçelik servis atakent çevresinde beyaz eşya sektöründe çığ aşmış durumdayız. Atakent arçelik servisi resmi bir şekilde bayi ve özel servis öncülüğünde çalışmaktadır.

Yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle siz değerli atakent arçelik kullanıcılarına aynı gün içinde servis imkanıyla beraber garantili yedek parça ve işçilik veriyoruz. Bizimle iletişim kurarak numaralarımızdan ulaşabilir ve servis yazdırınız.

Küçükçekmece bölgesinde olan atakent, her gün daha fazla müşteri potansiyeline kavuşmuş ve başarılara imza atmıştır.

Günlük periyodik yaşamda kullandığımız çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın elektrik süpürgesi, kombi, klima, dogalgaz sobası, davlumbaz,

bulaşık makinesi ,difriz buzdolabı ,nofrost buzdolabı, su sebili arızalarına gece gündüz teknik destek vermekteyiz.