GÜNGÖREN ARÇELİK SERVİSİ- ARÇELİK GÜNGÖREN SERVİSİ bir dünya markası haline gelen arçelik beyaz eşya teknik servisinden yola çıkmış olup bu yolda yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak yapılan arıza ve yedek parçalara 1 yıl süre ile garanti verilmektedir. Günlük yaşamda kullandığınız bu çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima bulaşık makinesi gibi ürünlerinize 7/24 arızalarınızı dikkate alıyoruz.

Güngören arçelik yetkili servisi fabrikadan aldığımız ürünlere 1 yıl süre ile garanti vermekteyiz. Konu itibari ile makineniz çok gürültü yapıyor ise suyu boşaltmıyor ise kazan dönmüyor ise yıkama yapmıyor ise bizi arayabilir teknik destek alabilirsiniz.

Isıtma yapmıyor ise kurutma yapmıyor ise kapak kapanmıyor ise buna benzer sorun ve şikayetlerinizi güngören beko servisine yapabilirsiniz. Arçelik servisini arayarak 2 saat arayla servis imkanından faydalanabilirsiniz.

GÜNGÖREN ARÇELİK SERVİSİ olan kurumumuz, bir dünya markası haline gelen cihazlarına garantili hizmet vermekteyiz. Bir çok kişinin gözdesi haline gelen beyaz eşyalarınıza arıza ve teknik destek hizmeti sunmaktayız. Güngören’de olan arçelik beyaz eşya tamirinden yola çıkmıştır.

Avrupa yakasının bir çok yerinde olan ekibimiz aynı gün içinde servis imkanı sunan firmamız günden güne siz kullanıcılarına hizmet vermektedir. Arçelik güngören  servisi olarak hizmet vermekteyiz