Güngören arçelik servisi bir dünya markası haline gelen arçelik beyaz eşya teknik servisinden yola çıkmış olup bu yolda yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak yapılan arıza ve yedek parçalara 1 yıl süre ile garanti verilmektedir.Günlük yaşamda kullandığınız bu çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima bulaşık makinesi gibi ürünlerinize 7/24 arızalarınızı dikkate alıyoruz.Güngören arçelik yetkili servisi fabrikadan aldığımız ürünlere 1 yıl süre ile garanti vermekteyiz.

Konu itibari ile makineniz çok gürültü yapayor ise, suyu boşaltmıyor ise,  kazan dönmüyor ise, yıkama yapmıyor ise, ısıtma yapmıyor ise, kurutma yapmıyor ise, kapak kapnmıyor ise, ve buna benzer sorun ve şikayetlerinizi güngören arçelik servisini arayarak 2 saat arayla servis imkanından faydalanabilirsiniz.
Arçelik Buzdolabı az soğutuyor ise, üstü soğutuyor altı soğutmuyor ise, ışıkları yanmıyor ise, kapakları kapanmıyor veya düşüyor ise, çok ses yapıyor ise, sigorta atırıyor ise, koku yapıyor ise güngören arçelik servisi 7/24 hizmetinizde.

GÜNGÖREN ARÇELİK SERVİSİ olan kurumumuz,bir dünya markası haline gelen cihazlarına garantili hizmet vermekteyiz. Bir çok kişinin gözdesi haline gelen beyaz eşyalarınıza arıza ve teknik destek hizmeti sunmaktayız. Güngören’de olan arçelik beyaz eşya tamirinden yola çıkmıştır. Çamaşır makineleri, buzdolabları, fırın, şofben, kombi, klima, aspiratör, davlumbaz, küçük ev aletleri, ankastre fırın ve ocak,set üstü ocak,elektrik süpürgesi, bulaşık makineleri, ocak dönüşümü, su sebilleri, kahve makinesi, şofben,doğalgaz sobası, blender,çay makinesi, ütü, mutfak robotu, ketıl, televizyon gibi cihazlarınıza marka modelleri için  şikayet ve önerileriniz için bizi çağrı telefon numaramızı arayabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Garantili yedek parçalarımızla ve üstün ürün bilgisene sahip olan ekipmanlarımız himetinizde. Avrupa yakasının bir çok yerinde olan ekibimiz aynı gün içinde servis imkanı sunan firmamız günden güne siz kullanıcılarına hizmet vermektedir. Arçelik güngören özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.