Güngören arçelik servisi bir dünya markası haline gelen arçelik beyaz eşya teknik servisinden yola çıkmış olup bu yolda yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak yapılan arıza ve yedek parçalara 1 yıl süre ile garanti verilmektedir.

Günlük yaşamda kullandığınız bu çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima bulaşık makinesi gibi ürünlerinize 7/24 arızalarınızı dikkate alıyoruz.

Güngören arçelik yetkili servisi fabrikadan aldığımız ürünlere 1 yıl süre ile garanti vermekteyiz.

Konu itibari ile makineniz çok gürültü yapıyor ise suyu boşaltmıyor ise kazan dönmüyor ise yıkama yapmıyor ise

ısıtma yapmıyor ise kurutma yapmıyor ise kapak kapanmıyor ise buna benzer sorun ve şikayetlerinizi güngören

arçelik servisini arayarak 2 saat arayla servis imkanından faydalanabilirsiniz.

GÜNGÖREN ARÇELİK SERVİSİ olan kurumumuz,bir dünya markası haline gelen cihazlarına garantili hizmet vermekteyiz. Bir çok kişinin gözdesi haline gelen beyaz eşyalarınıza arıza ve teknik destek hizmeti sunmaktayız. Güngören’de olan arçelik beyaz eşya tamirinden yola çıkmıştır.

Çamaşır makineleri buzdolapları fırın şofben kombi klima aspiratör davlumbaz küçük ev aletleri ankastre fırın ve ocak set üstü ocak elektrik süpürgesi bulaşık makineleri ocak dönüşümü su sebilleri kahve makinesi şofben doğalgaz sobası, blender çay makinesi ütü mutfak robotu televizyon gibi cihazlarınıza marka modelleri için  şikayet ve önerileriniz için bizi çağrı telefon numaramızı arayabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Garantili yedek parçalarımızla ve üstün ürün bilgisine sahip olan ekipmanlarımız hizmetinizde.

Avrupa yakasının bir çok yerinde olan ekibimiz aynı gün içinde servis imkanı sunan firmamız günden güne siz kullanıcılarına hizmet vermektedir. Arçelik güngören özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.