Yenibosna arçelik servisi olarak günlük yaşamda kullandığımız beyaz eşyalara aynı günde servis hizmeti sunmaktayız. Arızalandığını düşündüğünüz beyaz eşyalara 1 yıl garanti verilmektedir. Garantili hizmet ve müşteri odaklı olup aynı günde servis hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşya servisi güneşli tamir eder

Bir dünya markası haline gelen arçelik yenibosna arçelik servisi sizlere daha iyi hizmet veriyor.

Ustalarımız son derece profesyonel olup çamaşır makinesi buzdolabı bulaşık makinesi ocak fırın ankastre fırın kombi klima doğalgaz sobası arıza montaj bakımda oldukça eğitim almışlardır.

Yenibosna merkeze yakın olan tamir bakım onarım servisi özel servislere yöneliktir

Yenibosna arçelik teknik servisi sizlere bir dünya markası olarak daha yakın. Arçelik beyaz eşya teknik servisi bahçelievler’de her gün servis hizmeti sağladığı gibi sizlerin şikayetlerine aynı günde çözüme ulaştırıyor. Arçelik servisi genel anlamda beyaz eşya tamir ve bakımından yola çıkmıştır.

Tamir ve bakım işleminden sonra yapılan işlemlere 1 yıl süre ile garanti altına almaktadır. Hızlı ve güvenilir olan arçelik servis yenibosna pratik çözüm noktalarını inceli daha üstün çalışmasına olanak sağlanıyor.