Arçelik şirinevler servisi olarak günlük yaşamda kullandığımız beyaz eşya eşyalara teknik destek vermekle beraber aynı gün içinde arıza bakım ve montaj hizmeti sunmaktadır. Servis kaydı oluşturduğunuzda indirimli ve avantajlı fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan  bahçelievler şirinevler arçelik servisi GARANTİLİ arıza çözümü ve yedek parça garantisi vermektedir. Misyonumuz kalitesinden ödül olan firmamızla lütfen iletişim kurunuz.

Şirinevler Arçelik Servisi İstanbul Bahçelievler bölgesinde teknik destek imkanı sunmaktadır. Konusunda ve işinde profesyonel ekipler vasıta ile garantili bir şekilde arıza ve bakım onarım yapmaktadır. Arçelik Şirinevler Servisi iletişim için bizi arayabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşya servisi olarak şikayetlerinizi tam anlamıyla dinlemeye gayret göstermekteyiz. Bir çok konuda bilgili olan şirinevler arçelik servisi tam anlamıyla profesyonel kadromuz ile en yakın konumda yer almaktadır.

Şirinevler arçelik beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, ankastre ocak, fırın, set üstü ocak, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, elektirik süpürgesi, ütü, televizyon, blender, aspiratör, sizlerde gönül rahatlığıyla bizi arayarak iletişim bölümünde bize servis cihazlarınızın onarımını yaptırabilirsiniz.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

BUZDOLABI

BULAŞIK MAKİNESİ

KOMBİ & KLİMA

KURUTMA MAKİNESİ

ANKASTRE OCAK SETİ & FIRIN

SET ÜSTÜ OCAK

TEKNİK SERVİS